KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyr 6492479
nr 649 2479
Gravyr
1700-tal, England, samtida ram, 24x32
Kondition: fuktskadad
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 2 augusti 2010
kl 17:42:44
29/7 23:01:52